آکادمی اسکیت خرمشاد

پنجشنبه 26 فروردين 1400
10:34
محمد موسوی

شاید شما نیز به فکر یادگیری اسکیت افتاده اید و علاقه مند هستید تا بتوانید در رشته اسکیت به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید. دارید تلاش می کنید تا بتوانید اسکیت را یاد بگیرید و مانند اسکیت بازان حرفه ای به این طرف و آن طرف جست و خیز کنید. مطمئنا دیدن ورزشکارانی که بر روی اسکیت چنین تعادلی دارند بسیار جذاب و دلربا خواهد بود و همگی متفق القول هستیم که مشاهده ان ها نیز لذت کافی را به انسان می دهد.

حال تصور کنید خود شما نیز به این زیبایی بر روی اسکیت حرکت کنید و اجرای حرکات آن را به خوبی از کار درآورید. مطمئنا حس و حالی متفاوت خواهید داشت اینکه تماشاگرانی شما را مشاهده می کنند و از دیدن حرکات شما لذت می برند حس و حال خوبی به شما می دهد. همین حس و حال می تواند ورحیه شما را افزایش دهد و در بحث های درسی و بحث های کاری خود نیز موفقیت آمیزتر عمل کنید.

بنابراین اگر دیدی چنین به اسکیت دارید و می خواهید حتی به صورت یک سرگرمی به آن نگاه کنید برنامه منسجم و مدون برای خود در نظر بگیرید زیرا اسکیت ورزشی نیست که ما برای مثال دور هم جمع شوید و پایی به توپی بزنید و اوقات فراغت خود را سپری کنید. از همان ابتدا نیازمند این خواهید شد که اسکیت را به صورت حرفه ای دنبال کنید اینکه زیر نظر مربی متخصص باشید و تمامی زیر و بم کار را فرا گیرید. تمام نکات لازم را به شما یاد بدهند تا شما با کیفیت بالا حرکات را اجرا کنید اینکه شما بدون مربی و تنها با تکیه بر دانش و حتی اینترنت بخواهید اسکیت را یاد بگیرید به خصوص در شروع ماجرا ضربه های جبران ناپذیری را به شما وارد خواهد کرد. اینجاست که نقش یک آکادمی اسکیت بسیار برجشته تر خواهد شد و برای همین است که فدراسیون اسکیت نیز بر فعالیت آکادمی های اسکیت توجه و نظارت دارد.

فدراسیون اسکیت مربیانی را پرورش می دهد و افراد علاقه مند می توانند برای این کار درخواست تنظیم نمایند و پس از گذراندن دوره می توانند به صورت حرفه ای به آموزش رشته اسکیت مشغول شوند. آکادمی های اسکیت نیز موظف هستند تا از مربیانی که مدارک رسمی از فدراسیون اسکیت دریافت کرده اند استفاده کنند. همین مسئله خیال هنرجویان را نیز آسوده خواهد کرد که در آینده بتوانند نتایجی قابل توجه از تمرینات خود دریافت کنند اینکه با یک اصول و شیوه جهانی اسکیت را دنبال کنید مطمئنا حس و حال بهتر و انگیزه بیشتری به شما می دهد.

شما می دانید با ادامه این مسیر می توانید به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید و همچنین می توانید در مسابقات ملی و جهانی حضور پیدا کنید. البته رشته اسکیت نیازمند این مسئله است که شما هزینه های لازم را نیز صورت دهید. استفاده از تجهیزات بی کیفیت صدماتی به شما وارد می کند که جبران آن ها دشوار خواهد بود. بنابراین بهتر است اگر به رشته اسکیت نزدیک می شوید از همان ابتدا مباحث هزینه ای آن را نیز در نظر داشته باشید و اگر توانایی این کار را ندارید آن را به کناری بگذارید و رشته دیگری را انتخاب کنید.

رشته اسکیت هزینه های بالایی دارد و شما باید در تامین آن ها توانمند باشید به خصوص اکنون که قیمت های ارز بسیار جابجا شده است می تواند این تاثیرات شگرف باشد. پس با این نکته آشنا شدیم که یادگیری اسکیت به تنهایی کاری بسیار اشتباه می باشد و برای شما آینده ای تاریک در رشته اسکیت را رقم خواهد زد. مطمئنا شما با استایلی اشتباه پیش می روید و به مرور از رشته اسکیت زده می شوید و تصور می کنید همه این چنین آن را فرا گرفته اند و شما استعداد خاصی نداشته اید بنابراین همیشه با تجربه ای تلخ از اسکیت یاد خواهید کرد و اما اگر همین تجربه را در یک آکادمی اسکیت پیش ببرید برای مثال آکادمی اسکیت خرمشاد که در غرب تهران واقع شده است مطمئنا نتیجه گیری شما متفاوت خواهد شد.

از همان ابتدا از پایه ای ترین حرکات که حتی ایستادن می باشد آموزش ها به صورت تخصصی و تحت آموزش های فدراسیون اسکیت پیش می رود. شما نکاتی را فرا می گیرید که حتی به ذهنتان نیز خطور نمی کند. در اولین مرحله اسکیت شما رویت می شود تا خریدی مشکل دار نداشته باشید و آسیب به پای شما وارد نشود. پس مشاهده می کنید که این کار یک علم است و نه تنها تجربه برای آموزش آن لازم است بلکه رعایت اصول علمی و فیزیولوژیک و روانشناسی برای توفیق در این رشته ورزشی لازم است.

آکادمی اسکیت خرمشاد که از آن نام برده شد تحت نظارت آقای وحید شجاعی فعالیت خود را 20 سالی است که آغاز کرده است و ایشان یکی از پیشکسوتان اسکیت به شمار می روند. پیشکسوتی که برای رشد و تعالی اسکیت فعالیت های زیادی انجام داده است و همواره با حضور تیم هایشان در مسابقات به این مسابقات رونق بخشیده اند. آقای وحید شجاعی که اکنون سرپرست کمیته رینک هاکی نیز می باشند با سابقه ای طولانی و تجربه ای بسیار بالا شرایط را به گونه ای فراهم آورده اند تا در آکادمی اسکیت تحت نظارت ایشان کار به صورت حرفه ای و تخصصی و توسط مربیان رسمی فدراسیون انجام شود همواره بر توانمندی آن ها نظارت خواهند داشت تا اصول و کیفیت آکادمی اسکیت خرمشاد زیر سؤال نرود.

این یک استاندارد است که ایشان بر روی آن بسیار سختگیرانه تاکید دارند و اگر تخطی از آن صورت گیرد مطمئنا سریعا اقدام می نمایند تا شرایط را بر وضعیت نرمال برگردانند. پس اگر شما می خواهید در غرب تهران در یک مجموعه معتبر فعالیت اسکیتی خود را آغاز کنید آکادمی اسکیت خرمشاد به شما پیشنهاد می شود.

می توانید از سرپرست آکادمی اسکیت و یا مدیریت آن سؤال های لازم را به عمل آورید و در صورت موافق بودن با استانداردهایی که در ذهن دارید فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنید. موفقیت در زمینه اسکیت به صورت اتفاقی رخ نمی دهد بلکه از شرایطی به عمل می آید که شما از همان ابتدا به آن توجه کرده اید یا نه.

اگر شما توجه داشته باشید و اصول علمی و آکادمیک را برای آموزش خود در نظر بگیرید مطمئنا آینده ای روشن در زمینه اسکیت خواهید داشت و در غیر این صورت به جز یک سرگرمی آن هم با تجربه های تلخ منتظر شما نخواهد بود. شما حتی اگر می خواهید اسکیت را به صورت تفریحی نیز دنبال کنید بهتر است آن را اصولی فرا گیرید. چرا کاری را انجام دهید که غیراصولی است و ممکن است آسیب به بدن شما وارد کند؟

آکادمی اسکیت بر همین موارد نظارت دارد تا آسیبی به شما وارد نشود و یا اگر آسیبی قرار است وارد شود با رعایت تکنیک هایی به حداقل مقدار ممکن برسد. تمامی این موارد با آموزه هایی از سمت فدراسیون اسکیت مدیریت و نظارت می شوند و شما می توانید تنها با حضور در یک آکادمی اسکیت تمام موارد لازم را به یکباره دریافت کنید. نظارت هایی که در آکادمی اسکیت صورت می گیرد خیال شما را از برنامه ریزی، هدفمندی، اجرای دقیق تکنیک ها آسوده خواهد کرد و اگر شما بهسطحی برسید که بخواهید در مسابقات شرکت کنید به عنوان بازیکن آکادمی اسکیت این شانس را خواهید داشت مربی آشنا با دانش روز برای سرپرستی مسابقات با شما همراه خواهد شد و مطمئنا شما این شانس را خواهید داشت که بتوانید در سطوح ملی نیز بدرخشید.

البته موفقیت در سطوح ملی نیازمند انسجام تمرین و پشتکار فراوان از سمت شما می باشد و با شانس و اقبال در این زمینه موفقیتی کسب نخواهید کردبنابراین اگر می خواهید آینده ای روشن در زمینه اسکیت داشته باشید با استعدادیاب باتجربه مشورت نمایید، رشته تخصصی اسکیت را انتخاب کنید، از لوازم و تجهیزات اسکیت با کیفیت بالا بهره بگیرید که آن را می توانید از فروشگاه اسکیت تهیه کنید. خرید کفش اسکیت خود نکات بسیار زیادی دارد که عدم توجه به آن ها می تواند هم در کوتاه مدت و هم در درازمدت شما را دچار ضرر و زیان کند.

برخی تکنیک ها با برخی از بوت ها و کفش های اسکیت قابل اجرا نمی باشد بنابراین مربی با توجه به سن و سال شما، تجربه، توان فیزیکی، وزن و دیگر شاخص ها بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهد. مطمئنا حرکت در این راستا و استفاده از آموزش های مربی باعث می شود تا شما سرعت عمل بیشتری برای طی کردن پله های ترقی داشته باشید. پس اصول علمی را دست کم نگیرید و آن ها را به عنوان یک تلف کنند وقت تلقی ننمایید. مطمئنا در آینده با تمرینات منسجم ارزش این کار علمی و تجربی را مشاهده خواهید کرد.

اما از دیگر برنامه هایی که یک آکادمی اسکیت می تواند برای شما ترتیب دهد فعالیت در شاخه های دیگر اسکیت نیز می باشد. برای مثال اکنون که پیست ایس باکس برای اسکیت روی یخ آماده بهره برداری است و شما می توانید به سادگی در آن حضور پیدا کنید آکادمی اسکیت خرمشاد برنامه ریزی منسجمی برای حضور شما در این مجموعه در نظر خواهد داشت. این برنامه که با تخفیفات ویژه نیز همراه است به همراه مربیان متخصص در زمینه اسکیت روی یخ انجام می پذیرد و شما می توانید با خیالی آسوده تجربه زیبای اسکیت بر روی یخ را نیز داشته باشید.

مطمئنا کسانی که در رشته اینلاین فعالیت دارند از انجام ورزش های اسکیت روی یخ نیز لذت کافی را خواهند برد زیرا استایلی مشابه خواهد داشت همچنین آقای وحید شجاعی که سرپرست کمیته رینک هاکی می باشند برنامه های زیرساختی این رشته را فراهم آورده اند و در ماه های آینده تشکیل تیم های ملی و تیم های باشگاهی در دستور کار قرار می گیرد. شما می توانید شانسی بسیار بالا برای حضور در تیم های باشگاهی و ملی رینک هاکی داشته باشید که هم در قسمت بانوان و هم در قسمت آقایان در سنین مختلف انجام و اجرا خواهد شد.

حضور در آکادمی اسکیت و تمرینات منسجم دارید ممکن است در آینده برای شما پیش نیاید پس اگر می توانید برنامه ریزی دقیقی برای استفاده از ساعات اکادمی اسکیت خرمشاد داشته باشید این فرصت را غنیمت شمارید و فعالیت خود را هم اکنون آغاز کنید. با یک برنامه ریزی دقیق شما می توانید نه تنها از اسکیتلذت کافی را ببرید بلکه شرایط حضور در یک تیم و در کنا هم تیمی هایتان را داشته باشید. هم امور اجتماعی خود را تقویت کنید هم از ورزش و تفریح خود لذت ببرید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آموزش اسکیت است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات